Предметний дизайн
26
post-template-default,single,single-post,postid-26,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.4.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-23.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16321

Предметний дизайн

Предметний дизайн

Втомившись від суворої раціональності та повсякденного буття приходять думки про створення зі свого житла місця для мрії, легенди, того що привносить у життя відчуття піднесеності та казковості. Не хочеться бути обмеженим представленими на ринку предметами із заданою визначеністю та передбачуваністю. Виникає бажання створити щось кардинально нове, ексклюзивне та абсолютно своє. Реалізувати ці мрії цілком реально за допомогою предметного дизайну, де ідея, розробка та створення фінального образу вигадується та втілюється у життя дизайнером.

Не хочется быть ограниченным представленными на рынке предметами с заданной определенностью и предсказуемостью.

Предметний дизайн є гармонійним поєднанням мистецтва, творчого процесу та функціональності. Експериментуючи з нестандартними матеріалами, створюючи ескізи та креслення, поєднуючи непоєднуване у колірних рішеннях або граючи з формою предметів створюються шедеври наділені функціональністю та демократичністю. Мета предметного дизайну творити оригінальні, естетичні та водночас, елементарні в освоєнні та ергономічні твори. Споглядаючи красу створених предметів дизайну, народжується емоція, власне відчуття образу. Форма предмета не випадково. Натхнення для її появи може прийти від природи, заходів сонця, красивих предметів і т.д. Створюються ексклюзивні предмети дизайну з різних матеріалів із застосуванням різних технологій та обробок. За допомогою новітніх верстатів та обладнання, висококласного ручного інструменту виготовляються предмети інтер’єру будь-якого рівня складності.

Предметний дизайн інтер’єру є затребуваним та просто незамінним у сучасний час для неординарних та прогресивних людей, які не бажають жити стереотипами. Предмети виконані з високим естетичним смаком, гарні та функціональні. Вони наповнюють простір квартири неймовірною творчою, сприятливою енергетикою. За допомогою предметного дизайну інтер’єр виглядає ексклюзивним, загадковим та ефектним!