Leo Terrace
16061
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16061,theme-bridge,bridge-core-2.4.9,sfsi_actvite_theme_cubes,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-23.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16321
 

Leo Terrace

Про цей проект

Leo Terrace

 

Лео — легендарний ресторан, історія якого бере свій початок із 1998 року. Тому ми поставилися дуже серйозно до розробки дизайну інтер’єру для цього закладу.

 

Завдання стояло перед нами серйозне і важке: сучасне, але в той же час, об’єднане з ландшафтом Андріївського подола, тераса, затишок, тепло. Двома словами «luxury minimal».

 

Розробляючи проект, ми точно знали, що матеріали, які будуть використовуватися, мають бути натуральними. Латунь, мармур, дерево, горіх шпон. Коли ми реалізували наш проект, зрозуміли, що всі старання були не марними. Ресторан, що знаходиться в самому центрі Києва, виглядав так гармонійно з навколишнім ландшафтом, що нас брала радість та гордість!

 

Завдяки переважаючому зеленому кольору ми досягли справжнього симбіозу між видом з вікна та інтер’єром. Приємно радують око бра власного виробництва, виготовлені з латуні. Вони наче додають якийсь шарм цьому місцю! Дивани горіхового та смарагдового кольору задають стиль закладу. А скульптура — це особлива історія цього проекту!


 

Дизайнер Преміщень Розташування Метраж
Наталія 

Куц

1 LEO TERRACE 130
Категорія
Business
Facebook
Instagram