Dent Lounge
15878
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15878,theme-bridge,bridge-core-2.4.9,sfsi_actvite_theme_cubes,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-23.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16321
 

Dent Lounge

Про цей проект

Dent Lounge

 

Цей об’єкт — це стоматологічна клініка. Ідея створення — затишний інтер’єр, з домашньою атмосферою, що сприяє зміні погляду на стоматологічні клініки, полюбити похід до лікаря цього напряму не тільки дітьми, а й змінити ставлення дорослих.

 

Колірна гама м’яка, спокійна, але не нудна. Світлові сценарії проектувалися з урахуванням нормативних вимог. Майже всі меблі включаючи м’які і навіть бра виготовлялися за ескізами Buro21. Стіл для кабінету директора зайняв перше місце в номінації на предметний дизайн, в інтер’єрному конкурсі Interium2017.

 

В даному проекті використовувалося багато натуральних матеріалів, таких як мармур, натуральний шпон, латунь, гіпс, дерево. Багато дзеркал у лікувальних кабінетах створюють відчуття безмежного простору. Враховуючи, що заклад, медичний, декору майже немає. Тільки вази із живими квітами.


 

Дизайнер Кабінетів Розташування Метраж
Наталія Куц 3 Пр-т Лобановського 150 150
Дата
Категорія
Dental Clinic
Facebook
Instagram