Сinéma De Luxe
16232
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16232,theme-bridge,bridge-core-2.4.9,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-23.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16321

Сinéma De Luxe

Про цей проект

Cinéma De Luxe

 

Хороше кіно – це гарний звук. За останні роки домашні кінотеатри міцно увійшли до нашого життя, назавжди змінивши вимоги до дизайну.

 

Важливим є не тільки комфорт та зручність, а також стають важливими вимогами до інтер’єру у поєднанні з новітніми технологіями. У цьому проекті ми поєднали високі технології з бездоганним дизайном у поєднанні з натуральними матеріалами, створивши затишне місце для дорослих та дітей. Під час проектування кінотеатру було враховано такі технічні особливості як: відображення та поглинання акустичної хвилі, шумоізоляція, повноформатний кіноекран, що відповідає розмірам кінозалу. Продумано розташування колонок для об’ємного звучання, а також інтегрована високопотужна система вентиляції та кондиціювання.

 

В даному проекті використовувалося багато натуральних матеріалів, таких як мармур, натуральний шпон, латунь, дерево. Колірна гама м’яка, спокійна, у холі та темних відтінках до кінозалу. Світлові сценарії проектувалися з урахуванням автоматичного домінування освітлення на початку кіносеансу та після. Меблі виконані контрактними фабриками Італії, за кресленням Buro21.

 


 

Дизайнер

Наталія Куц

Преміщень
2
Розташування
Сote d’azur
Метраж
75
Категорія
Business