Клініка Слаутинського
15959
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15959,theme-bridge,bridge-core-2.4.9,sfsi_actvite_theme_cubes,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-23.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16321
 

Клініка Слаутинського

Про цей проект

Клініка Слаутинського

Дизайн медичних клінік для нас завжди є почесною місією. Ми спроектували інтер’єр стоматологічної клініки зі спокійною атмосферою, з любов’ю до медицини та пацієнтів. Для цього ми зібрали в інтер’єрі класичні форми, які створюють гармонійну та заспокоєну атмосферу.

Основним акцентом стала м’яка, нейтральна кольорова гама. Для того, щоб приміщення виглядало більш сучасним і було позбавлене важкості, ми вибрали двері та перегородки в кабінетах з матового скла.

 

Приємним доповненням стали натуральні фактурні матеріали — стійка реєстрації та камін з мармуру, елементи латуні та дерева ми використовували як декор, так і при створенні меблів. Для створення невимушеної атмосфери ми доповнили стіни абстрактними картинами та дзеркалами, які створюють ефект нескінченного та легкого простору.

 

Кабінет лікаря оформлений відповідно до всіх стандартів та нормативних вимог. А ось приміщення приймальні більше нагадує вітальню, що у свою чергу створює позитивний вигляд стоматологічного центру.

 


 

Дизайнер Кабінетів Розташування Метраж
Наталія Куц 4 м. Бровари 135
Дата
Категорія
Dental Clinic
Facebook
Instagram